Home Menyre Jetese Xhensilën nuk e kishit parë asnjëherë kështu, këngëtarja vendos të presë flokët...

Xhensilën nuk e kishit parë asnjëherë kështu, këngëtarja vendos të presë flokët shkurt si kurre me pare

471
0

Nje nga kengetaret me te bukura shqiptare dhe me zerin me te embel te skenes sot. Xhensila Myrtezaj i ka befasuar të gjithë ndjekësit me ndryshimin e saj më të fundit. Ajo ka shkurtuar floket e saj dhe me kete look te fundit duket shume e bukur. Me anë të një fotoje ku shfaqet pranë Besit, artistja ka treguar se tashmë ka vendosur t’i presë flokët shkurt deri mbi supe dhe ka nje pamje mjaft te bukur.

Pamja e saj e re eshte nje model per te gjithe ndjekesit e saj.

Ajo ka errësuar dhe ngjyrën e flokëve. Ky ndryshim i momentit të fundit i ka habitur jo pak ndjekësit, të cilët kanë komentuar menjëherë.