Home Menyre Jetese Vogëlushja më e bukur në botë është rritur/ Ja se si duket...

Vogëlushja më e bukur në botë është rritur/ Ja se si duket ajo tani

1493
0

Anatasiya Knyazeva e vogël është shpallur vogelushja më e bukur në botë, e vitit 2017. Madje atë atëherë e krahasuan edhe me modelen e famshme Irina Shayk.

Vogëlushja doli edhe në kopertinën e revistë Vogue, në Francë, si modelja më e re që ka mundur të dalë në një kopertinë kaq të rëndësishme.

Sytë e saj plot shkëlqim blu, flokët e gjatë kafe të celët, fytyra e saj prej kukulle, ka fituar zemrën e shumë njerëzve anembanë dhe tashmë ajo është kthyer në një trend me gati prej më shumë se 1.4 milion ndjekës ne instagram.

Imazhi kaq i bukur i saj si fëmijë vështirë se mund të harrohet. Edhe pse ajo tashme është rritur, sërish në mendjen tonë mbetet pamja e saj e vogël dhe e ëmbël tamam si një kartolinë.

ja si duket ajo sot nëse keni dëshirë të shikoni sa shumë ka ndryshuar.