Home News “Virusi nuk ikën me pushime”- Manastirliu paralajmëron masa të reja të ashpra?

“Virusi nuk ikën me pushime”- Manastirliu paralajmëron masa të reja të ashpra?

270
0

Me rritjen e shifrave te infektimeve dhe humbjeve te jeteve në vend, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve sepse sipas saj, virusi nuk ikën me pushime.


Lu.fta nuk ka mbaruar, virusi nuk shkon me pushime, ndaj kërkohet një angazhim maksimal i të gjithëve sepse në fund të ditës kjo lu.ftë kërkon shumë solidaritet dhe sigurisht ne nëpërmjet zinxhirit të solidaritetit do mund të thyejmë zinxhirin e infektimit që krijon ky . Dhe patjetër që kjo bëhet në sajë të bashkëpunimit të qytetarëve dhe strukturave shëndetësore apeloi Manastirliu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here