Home Menyre Jetese Vetëm 16 vjeçe, vajza e Alketa Vejsiut nget makinën luksoze, nuk do...

Vetëm 16 vjeçe, vajza e Alketa Vejsiut nget makinën luksoze, nuk do ta besoni çmimin

117
0

Vajza e Alketa Vejsiut, me apo pa dëshirën e të ëmës është bërë pjesë e rrejteve sociale ku është ndeshur me një interes të madh nga ndjekësit për jetën e saj.

Nicol është 15 vjeç dhe në në 26 janar mbush 16. Ajo ndjek studimet në Londër, padyshim në një ndër shkollat më të mira të vendit.

Së fundmi, Nikol ka ndarë me 24 mijë ndjekësit e saj një foto brenda një Mercedes-Benz S-Class, i cili kap shifrën e 180 mijë euro.

Jeta luksoze e Alketa Vejsiut është vënë edhe herë tjetër në qendër të vëmendjes, por moderatorja nuk ka hezituar të kthejë një përgjigje të mirë.