Home News V ritet 49 vjeçari shqiptar! Sapo kishte çuar fëmijët në shkollë

V ritet 49 vjeçari shqiptar! Sapo kishte çuar fëmijët në shkollë

295
0

Një 49 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e së martës në banesën e tij në qytetin Castelli, në periferi të Romës, Itali.

Ka qenë gruaja e tij e cila e ka gjetur të pajetë bashkëshortin, shtetasin Petrit Caka.

Mediet italiane raportojnë se Caka kishte përcjellë fëmijët në shkollë dhe më pas kishte shkuar për të bërë pazar.

Ai frekuentonte sallat e lojërave elektronike dhe luante kumar. Një ndër pistat e hetimit është ajo e një v.rasjeje të lidhur me një borxh me ndonjë person që banon në të njëjtën zonë.