Home Menyre Jetese Unë jam plot surpriza, do më shihni në vazhdim/ Vajza e Aldos...

Unë jam plot surpriza, do më shihni në vazhdim/ Vajza e Aldos që u zhvesh me bikini në rrugë surprizon: Ata që më kritikojnë…

481
0

Gazetarja e programit të mëngjesit, Aldo Morning Show, e nisi sezonin e plazhit në mënyrë simbolike, pasi u shfaq me bikini në rrugë, mes godinave të dy institucioneve të rëndësishme në Tiranë, ate te Kuvendit dhe Kryeministrisë.

Pasi videoja e saj u bë virale ne rrjet, u zbulua se ajo është një aktore e re dhe emri i saj është Griselda Katirai. Kjo e fundit kishte marrë pjesë në disa filma me metrazh të shkurtër, por iu deshën pak minuta në ekran me mënyrën e saj, që ajo të rrëmbente vëmendjen e publikut. Për Panorama Plus, Griselda rrëfen zhurmën që krijoi sa hap e mbyll sytë…

Ajo ka thene se kjo ide i ka ardhur ne menyre spontane dhe fakti qe ka dale me bikini ne godinat e qeverise thote qe nuk eshte nje sfide per qeverine por ka te beje me punen.

Gjithashtu ai thote se nuk pati asnje problem nga an ligjore per kete zhveshje ne rruge por dhe per paragjykimet nuk e ka problem pasi ajo thot se eshte plot surpriza.
“Është e vështirë të përcaktosh shfaqjet e mia, pasi unë jam gjithnjë plot surpriza. Ngelet për ta parë në vazhdimësi.” ka thene ajo