Home News Ulerima ne shtepine e Besit dhe Xhensiles,kengetarja nuk del dot nga dera...

Ulerima ne shtepine e Besit dhe Xhensiles,kengetarja nuk del dot nga dera se frikesohet nga…

600
0

Cifti shume i dashur per publukin Besi dhe Xhensila jane vazhdimisht aktive ne rrjetet sociale dhe publikojne momente te tyre familjare.


Nje prej tyre eshte dhe rasti i mbremshem,ku Xhensila eshte frikesuar nga nje kermill.


Besi ka postuar nje video ku shihet Xhensila duke uleritur e bertitur.


Xhensila e trembur i lutet:”O Besi hiqe nga dera.Po hiqe mo nga dera tani.


Ai me humor ia kthen:”Do te te haje!”