Home Menyre Jetese Uau Marina Vjollca jep lajmin e mirë dhe të bukur: Jam e...

Uau Marina Vjollca jep lajmin e mirë dhe të bukur: Jam e lumtur shumë do bëhem…

129
0

Geti dhe Marina udhëtuan drejt Italisë.

Ata qëndruan në Milano, një prej adresave më ekskluzive në zemrën e ekonomisë italiane.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Marina me anë të një postimi në Instagram.

Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e firmes se saj”, ka shkruar moderatorja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here