Home Menyre Jetese U tha se ishte nisur me urgjencë drejt Turqisë, vjen lajmi për...

U tha se ishte nisur me urgjencë drejt Turqisë, vjen lajmi për gjendjen shëndetësore të Ardit Gjebreas

270
0

Moderatori i dashur per publikun, Ardit Gjebrea ia ka dale ne be.tejen me Covid. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar se tani ka nisur të rikuperohet.


Kaq ishte! Tani filloi rikuperimi dhe së pari falënderoj: dr. Adrian Jorgjin që më ngriti në këmbë, infermiere Florën për durimin, Anilën engjëll mbrojtës për ditët dhe netët pa gjumë, miqtë që çdo mëngjes më mbushnin me mesazhe me merakun e tyre.

Faleminderit dhe të gjithë ju që më keni shkruar dhe uruar shërim të shpejtë, jeni shumë të mirë dhe bekimet tuaja ishin doza e duhur për të mbajtur optimizmin lart –motiv force! Tani sigurisht do te duhet pak kohë deri sa të ndez të peste motorët, po kush na nxiton? Dielli doli”, ka shkruar Ardit Gjebrea.