Home Menyre Jetese U martua me një djale nga Afrika, shqiptarja braktiset nga familja....

U martua me një djale nga Afrika, shqiptarja braktiset nga familja. Ky është çmimi që ajo po paguan tani

634
0

Kulturat dhe traditat po ndryshojne dita-dites dhe po marrin nje rrugetim tjeter ,tani cdo gje po behet normale dhe njerezit po mesohen me martesa te tilla .


Pasi shkoi per te studiuar ne Londer vajza u dashurua me nje Afrikan dhe ajo thote se ka gjetur lumturine e jetes se saj.

Ai e pyet se a te bezdis ngjyra ime ? Ajo ja kthen me nje puthje qe se ka bezdi.

Por ajo hasi ne kundershtimin nga prinderit e saj per kete lidhje dhe pse ata donin te martoheshin dhe te kishin femije se bashku.


Por pas disa vitesh ajo lindi dhe shkoi bashke me femijen e saj per te takuar prinderit e saj por familja nuk e pranoi ne shtepi dhe ata i thane qe femija le te shkoj tek gjysherit nga ana e te atit jo tek ne.


Bashkeshorti u perpoq qe ta bashkonte me prinderit e saj por nuk ja doli.

Madje pasi kjo histori u publikua ne rrjetet sociale, komentet ndaj tyre ishin shume te renda dhe plot racizem .

Megjithate ,ato jane te lumtur te tre bashke tani.