Home Menyre Jetese U fut ne Big Brother Vip dhe puthi Donaldin, Bora Zemanit i...

U fut ne Big Brother Vip dhe puthi Donaldin, Bora Zemanit i ndodh e papritura pas daljes

318
0

Mbrëmjen e djeshme moderatorja Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë e reality show-t për të qenë pranë Semit.

Megjithatë, nuk ishte vetëm surpriza për Semin, pasi Bora takoi gjithashtu edhe Donaldin.

Të dy dhuruan emocione para audiencës, teksa i dhanë një puthje njëri – tjetrit.

Por, prania e Borës në Big Brother, ç`mendi rrjetet sociale.

Në vetëm një orë, Bora Zemanit iu rrit Instagrami me +15 mijë ndjekës.