Home News Trump jep lajmin e shkelqyer: Koron.avirusi mund te mos kthehet në vjeshtë

Trump jep lajmin e shkelqyer: Koron.avirusi mund te mos kthehet në vjeshtë

412
0

Presidenti Donald Trump nuk eshte dakord me ekspertet persa i perket thenies se tyre qe do te kete nje vale te dyte te koron.avirusit ne vjeshte.


Ja si eshte shprehur ai: Ekziston mundesi qe koronavirusi mos te kthehet ne vjeshte, tha ai ne nje koference qe mbajti ne shtepine e bardhe, dhe madje edhe nese kthehet nuk do te jete dicka si ajo qe po perjetojme aktualisht.

Prandaj shpresojme qe dite me te mira do te vijne dhe shum shpejt do ta kalojme kete situate te veshtire