Home News Tirane: Mesuesja u dergon gabimisht nxenesve foton me rroba banje ne whatsapp

Tirane: Mesuesja u dergon gabimisht nxenesve foton me rroba banje ne whatsapp

958
0

Pas mbylljes se shkollave ne gjithe vendin tani sic dihet mesimi eshte duke u zhvilluar online. Mirepo kjo metode e re ka sjelle dhe anomali te ndryshme me protoganiste mesuesit.


E tille eshte dhe ajo qe ka ndodhur me nje mesuese ne nje shkolle te Tiranes e cila gabimisht ka nisur nje foto jo te hijshme ne grupin e whatsaapit me nxenesit e saj. Sic shihet nga foto me poshte mesuesja i ka derguar nje foto me rroba banjo shtrire ne krevat.


Ky nuk eshte rasti i pare qe mesusit behen protagoniste ne te tilla episode, qe prej nisjes se mesimit online. Pak dite me pare u be virale dhe audio e mesueses qe shante dhe i bertiste femijeve te saj per shkak se e nderprene mesimin qepo zhvillonte online me nxenesit e saj.