Home News Termetet nuk kane te ndaluar në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra

Termetet nuk kane te ndaluar në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra

408
0

Lëkundje sizmike janë ndjerë perseri ne vendin tone. Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 i shkallës Rihter është ndjerë në orën 22:21 por ftmiresisht ka qene i lehte.

Mësohet se epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë. Shpresojme qe mos te perseriten perseri termete te shkalles me te forte dhe te kalojne pa shkaktuar deme.