Home News Termet: Lekundet toka ne Tirane, ja sa balle ishte

Termet: Lekundet toka ne Tirane, ja sa balle ishte

524
0

NJe termet me magnitude 3.1 i shkalles rihter ka rene pak me pare ne Shqiperi.


Epiqendra e termetit ka qene ne Shijak dhe ka pasur nje thellesi prej 2 kkilometrash. Lekundjet jane ndjere shume dhe ne Tirane. Deri tani fatmiresisht nuk deme ne njerez dhe ne materiale.

Ka qene nje termet me mgnitude te te ulet por qe eshte ndjere shume