Home News Tallet keq Bes Kallaku pasi u gjobit bashkë me të ftuarit, shikoni...

Tallet keq Bes Kallaku pasi u gjobit bashkë me të ftuarit, shikoni cka thene

218
0

Ka reaguar menjehere Bes Kallaku pas gjobes qe mori bashke me te ftuarit, te cilet ishin ne ditelindjen e tij. Ai ka postuar një foto në instagram ku shihet së bashku me vëllanë e Lefter Kokës, biznesmenin Leonard Kokën.

Bashkangjitur fotos shkruan se ai është harruar pa përmendur te lista e personave që ishin të pranishëm. Gjithashtu ai thotë se Koka do të paguajë gjobën që mori gjyshja e tij, Ija.

Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes shkruan me ironi Besi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here