Home News Ta kanë rritur ndonjë çike rrogën? Aktori i bën pyetje ‘epike’, ja...

Ta kanë rritur ndonjë çike rrogën? Aktori i bën pyetje ‘epike’, ja si përgjigjet mjeku Pipero

433
0

I ftuar në emisionin 360gradë nga opinionisti Artur Zheji në RTV Ora, aktori Rezart Veleshnja pyeti mjekun tashme te njohur Pëllumb Pipero nëse ka pasur ndonjë rritje rroge pas situatës së pandemisë.

Veleshnja: Pas kësaj pandemie ju keni qenë kryesor se hapnim televizorin dhe dilje gjithmone ti. Më thuaj, ta kanë rritur ndonjë cikë rrogën?

Pipero: Morëm shpërblim, kemi marrë bonus.

Veleshnja: Morë bonus? Epo të rroftë që dole në TV, u bëre i njohur.