Home Menyre Jetese Sytë si zemra: Ajka e Besit dhe Xhensilës shikoni sa është rritur...

Sytë si zemra: Ajka e Besit dhe Xhensilës shikoni sa është rritur tani

617
0

Bes Kallaku, Xhensila dhe Ajka vogel kane kaluar nje dite te bukur se bashku. Xhensila ka vendosur të publikojë disa foto shumë të ëmbla teksa shijon pamjen e bukur te detit me vajzën e saj në krahë.

Nga fotot e reja duket qe Ajka eshte rritur shume. Madje tani eshte e veshur edhe me nje stil te vecante si nje vajze e rritur. Ne krahet e Xhensiles , Ajka duket e veshur plot shije me nje xhup te kuq firme, xhinse dhe cizme te bukura. Perkrah fotos Xhensila ka shkruar O lule e bukur e gjakut tim, dhe fotot menjehere jane pelqyer nga te gjithe.

Gjithsesi ata kane preferuar qe Ajka te mos shfaqet me fytyre. Por ne na mbetet gjithmone imazhi i vogelushes ne 1 vjetorin e saj te lindjes kur shikuam per here te pare disa fotot te saj me ciftin.