Home News “Soros ka pasur laborator në Wuhan”, Goxhaj: Mbi 500 mijë fëmijëve iu...

“Soros ka pasur laborator në Wuhan”, Goxhaj: Mbi 500 mijë fëmijëve iu copëtua trupi nga vaksina e Gates

973
0

Avoakti i njohur , Altin Goxhaj ka thene be Fax News ne lidhje per pandemine .

Ai ka thene:

Oligarket jane duke zene te gjithe tregun, ne Shqiperi mund ti genjesh njerezit ne ERTV por nuk mund te genjesh te dhenat nderkombetare.Ne Shqiperi humbja e jeteve eshte normale pasi jemi nje vend i vogel.Keta nuk jane mjetet e duhura per ti kuruar njerezit.Ka te dhena qe koro.navirusi te ne ka hyre qe ne janar dhe neve shqiptareve sna gjeti gje ,une e mbaj masken per te mbrojtur veten dhe jo tjetrin.Nese masken do ta kishin te gjithe ,atehere pse ben bllokim te ekonomise.


Goxhaj tha se George Soros dhe Bill Gates kane patur nje laborator ne Wuhan dhe po bejne gjithcka per te shpikur vaksinen.

Futuni në rrjetet sociale të njerëzve të Sorosit në Shqipëri, dhe ata janë të vetmit që promovojnë qendrimin në shtëpi, dhe shpikjen e vaksinës, për të cilën dihet se kush po punojnë. Vaksinën do e prodhojë një netëork miliarderësh, ndërkohë që Trump dhe co, promovojnë kurën dhe jo vaksinën.