Home News Sidrit Bejleri poston foton e ëmbël me vogëlushen e tij: Sa shpejt...

Sidrit Bejleri poston foton e ëmbël me vogëlushen e tij: Sa shpejt kaluan 365 ditë e vogla e babit, falenderimi i takon…

407
0

Këngëtari i njohur dhe u dashur per te gjithe Sidrit Bejleri ka publikuar foton e ëmbël me vajzën e tij Ejna, e cila sot mbush 1 vjeçe.

Për Sidritin këto 365 ditë kanë kaluar shume shpejt, teksa ka parë vajzën e tij të rritet dita ditës.

Postimin e ëmbël ai e ka bërë në facebook, teksa shkruan : Sa shpejt kaluan 365 ditë…Si sot erdhe ti, zemra e vogël Ejna. Falenderimi i takon Krijuesit! Askush nuk dhuron më mirë e bukur se Ai! Zoti të bëftë prej më të mirëve dhe të udhëzoftë në çdo hap e vogla e babit!