Home News Si ia del të qëndrosh 40 orë me gruan e të mos...

Si ia del të qëndrosh 40 orë me gruan e të mos çmendesh? Vjen pergjigja epike nga Presidenti ILir Meta

420
0

Presidenti Shqiptar tashme eshte duke shijuar karantinen ne shtepine e tij se bashke me bashkeshorten dhe me femijet e tij.
Ai eshte pyetur si ja ben 40 orë me gruan dhefëmijët. Nga dhoma në kuzhinë, si ia del që mos çmendesh?

Por Meta ju përgjigj duke thënë se: Bëj shëtitje në pallat. Përveç kësaj, Meta tha se nuk është i frikësuar nga koron.avirusi.
“Edhe nëse më zë nuk duhet të kem frikë, duke ju referuar babait të Boris Johnson sepse edhe unë në fshat kam lindur”, u shpreh presidenti Meta.

Ndërkohë, në një intervistë para disa javësh, Monika Kryemadhi ka treguar se pasditen e kalojnë duke pirë. Që prej shpërthimit të pandemisë së, presidenti Meta po qëndron i izoluar në shtëpi me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.