Home News Shqipëria dy muaj e gjysmë në izolim, Rama jep lajmin e mirë:...

Shqipëria dy muaj e gjysmë në izolim, Rama jep lajmin e mirë: Ja çfarë ndodh nga e hëna

783
0

Kryeministri Edi Rama dha sot lajmin e mire se brenda majit vendi do të hapet tërësisht pas izolimit me shume se dy muaj nga pandemia .

Brenda majit, vendi do jetë i hapur tërësisht , tha Rama ne Parlament.


Duhet te pergatitemi dhe per sezonin turistik kufijte do jene te hapur.