Home Menyre Jetese Shikoni se sa bukur e ka rregulluar Almeda shtepine e saj ne...

Shikoni se sa bukur e ka rregulluar Almeda shtepine e saj ne Turqi

179
0

Almeda Abazi ka postuar oborrin e shtepise se saj mes rrezeve te diellit dhe gjelberimit.Nje shtepi e bukur me peme ku eshte gdhendur emri i me te voglit te saj dhe Tolgahan, Efehan.

Nuk mungojne dhe lodrat e ndryshme per djalin , i cili vetem pak dite me pare ne nje feste private te krijuar ne ambientet e shtepise festoi 1-vjetorin.

Ne qytetin e Stambollit ndodhet vila 4- kateshe dhe i ka kushtuar çiftit plot 4 milione e 500 mije lira turke.

Shtepia ka nje kopsht te madh ,nje palester dhe nje pishine qe mund te shfrytezohet edhe ne dimer

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here