Home News Sherohet nga koronavirusi Shqiptarja 80-vjecare

Sherohet nga koronavirusi Shqiptarja 80-vjecare

498
0

Nje lajm i mire vjen nga nje e moshuar 80-vjecare e cila eshte sheruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bere te ditur Edi Rama permes nje postimi ne fb.

Lajm i mire : Nene Haxhireja nga Durresi , plot 80 vjece u sherua, shkruan kreu i qeverise ne facebook.

40 persona kane arritur te sherohen nga semundja e covid-19 ne Shqiperi.
212 persona jane te infektuar dhe deri tani fatkeqesisht 12 persona kane humbur jeten.