Home News Semi te rrorizohet pas daljes nga shtëpia, goditja e shoqërisë me Bora...

Semi te rrorizohet pas daljes nga shtëpia, goditja e shoqërisë me Bora Zemanin dhe përballja e fortë me prindërit që u lënduan nga…

974
0

Kengetarja Semi Jaupaj ka deklaruar sot pas daljes nga shtepia se është “tmerruar” nga ato që ka lexuar për të dhe marrëdhënien me Donaldin si dhe shoqërinë me Bora Zemanin.

Në studion e Fun Club ajo u përball edhe me gazetaren Iva Tiço për një deklaratë që Semi tha se ka shqetësuar shumë prindërit e saj gjatë kohës që ajo ka qenë brenda shtëpisë dhe që e ka tmerruar atë vetë kur e ka lëxuar pasi doli nga konkurimi.

Semi: Të gjithë gjënë që ajo më ka terrorizuar tmerruar, shqetësuar dhe të gjitha fjalët e këqija që mundt ë vendosen në mes pasi dola aty, momenti që u tha që ti dhe Donaldi e pastaj erdhi Bora mendoja se do kishte qenë dicka e vockël, por ishte bërë nami.

Unë isha sipas njerëzve një femër e përdalë që mund të bëja shumë gjëra që as mi çon nëpërmend truri ti mendoj.

Mesa duket unë dhe Bora kemi qenë duke kaluar një provë shoqërie pas 15 vitesh, dhe pa e ditur kemi qenë duke thënë të njëjtat gjëra. Bora nga studio dhe unë gna dhoma e rrëfimit. Kjo sprova e shoqërisë që paskemi qenë duke kaluar mua më bën shumë të lumtur që kam një njeri që më njeh mirë, e di sa fëminore e sa e dashur jam me njerëzit.

Iva, mendoj që një gazetare profesioniste nuk duhet kurrsesi të thotë gjëra të pavërteta.

Gazetarja: Për atë pjesë unë kam kërkuar një ndjesë publike gjë që e bëj shumë rrallë se për një sekondë kam folur me gjërat që njerëzit flasin.

Semi: E vetmja gjë që më ka prekur ka qenë kjo historia dhe realisht jam ndjerë shumë e shqetësuar.

Kam parë një video që ti thoje si Iva mendoj këtë si gazetare kam dëgjuart që “Semi i ka marrë një të dashur tjetër Borës përpara”.

Gazetarja: Është një gjë që është akoma nëpër internet e sdoja ti jepnim akoma më shumë zë sa kohë që kam kërkuar falje

Semi: Do doja të ma kërkoje faljen

Gazetarja: E kam kërkuar dhe ta kërkoj në sy.

Semi: Se realisht prindëri e mi kanë qenë të tmerruar nga kjo gjëja e unë s’jam tipi që të bëj gurgulenë. Realisht jam lënduar shumë e prindërit e mi e kishin përjetuar shumë keq.

Graniti: Hajt zemër se dhe mua më kanë fejuar e martuar.