Home News Saimir Kodra ben deklaraten e papritur: Jam infektuar me koronavirus qe ne...

Saimir Kodra ben deklaraten e papritur: Jam infektuar me koronavirus qe ne janar

469
0

Moderatori i njohur i emisonit stop Saimir Kodra ka bere nje deklarate te papritur kete te merkure. Ai ka treguar publikisht gjate transmetimit se koronavirusi ka hyre ne Shqiperi gjate muajit janar dhe se ai vete ka qene i infektuar.

Saimiri ka thene se ka kryer disa analiza dhe ka rezultuar pozitiv. Une dua tju tregoj se kam bere analizen dhe doli se une isha i infektuar me koronavirus, por e kam kaluar ate madje kjo qe ne janar. Mirepo virusi tek une nuk ka shfaqur asnje simptome, ka thene moderatori Kodra.