Home Menyre Jetese Rudina Magjistari emocionohet ne studio, tregon cfare i kerkoi e bija

Rudina Magjistari emocionohet ne studio, tregon cfare i kerkoi e bija

833
0

Gjate emisonit te sotem ne Klan , Rudina Magjistari tregoi e emocionuar se ne duart e saj mban dy aksesore qe ia ka dhene vogelushja e saj Mia. Behet fjale per nje lule margerita dhe nje unikorn.

Moderatorja u shpreh se vajza i kishte kerkuar qe ti mbante ato ne program dhe gjithashtu i kishte shkruar dhe nje leter , ku i thoshte se i mungon shume kur ajo shkon ne program.

Rudina Magjistari : Mi ka vendosur vajza ime sot dhe pervec se me shkruajti nje leter para se te nisesha per ne pune me tha: Mami ti me mungon shume kur shkon ne program . Nderkohe me tha : Te lutem mbaji keto sot ne program . Dhe une po i mbaj sot per te. Mia zemra mamit keto jane per ty, te dua shume. Te dua shume shpirti i mamit.