Home Menyre Jetese Rudina Dembacaj tregon si i prpozoi Mark Frroku

Rudina Dembacaj tregon si i prpozoi Mark Frroku

443
0

Rudina dhe Marku jane kthyer ne ciftin me te perfolur ne media keto kohet e fundit. Aktorja dhe moderatorja na zbulon here pase here komentet qe i shkruajne fansat ne instagram.
Keshtu ka ndodhur dhe me komentin e radhes ku nje fanse e pyet se cili ka qene i pari qe i ka shprehur dashurine njeri tjetrit.
Rudian na ka treguar se ka qene Marku i cili i ka propozuar ne menyre shume te natyrshme ndjenjat qe kishte per te.
“Ndodhi shumë natyrshëm në fakt! Marku u shpreh i pari”, u përgjigj Rudina.