Home Menyre Jetese Rudina Dembacaj e ndalon të takojë të atin? E bija feston ditëlindjen,...

Rudina Dembacaj e ndalon të takojë të atin? E bija feston ditëlindjen, ish-bashkëshorti dhe partnerja nxjerrin ‘zbuluar’ gjithçka

800
0

Sot vajza e Rudina Dembacajt feston ditëlindjen e 6. Prindërit e Viktorias u ndanë rreth 3 vite më parë dhe shumë shpejt aktorja zbuloi lidhjen me ish-politikanin Mark Frrokun.

Por në këtë ditëlindje, babi i Viktorias shpreh mallin për të bijën në urimin e tij.

“Mishi dhe gjaku im. E dashura ime gezuar ditelindjen. Te dua pamase . Me ka marre shume malli”, shrkuan Aleksandër Varfaj. Menjëherë ndjekësit kanë dyshuar dhe dikush e pyet:

“Të ka marrë malli? S’ke arritur ta shikosh gocën?”, Këtë komenti Aleksi dhe partnerja e tij e re, Marisa e kanë pëlqyer duke lënë të kuptojnë se e pohojnë.

Nga ana tjetër, Marisa ka bërë gjithashtu një dedikim për vajzën e partnerit të saj duke shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria jone. Sa keq më vjen që me muaj po humbim kaq shumë kujtime. 09.04.2022. Më ka marr malli të përqafoj. Të duam”.