Home News Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe ish-bashkeshortin Aleks/ Ditë plot emocione për...

Rudina Dembacaj bën bashkë Markun dhe ish-bashkeshortin Aleks/ Ditë plot emocione për familjen

631
0

Sot ka qenë një ditë teper e veçantë për Rudina Dembacajn. Moderatorja ka treguar përmes postimit të fundit në Instagram se vajza e saj Viktoria dhe fëmijët, mbesat dhe nipi i Markut janë pagëzuar.

Sot ishte ditë shumë e veçantë për familjen tonë të madhe. Pagëzimi i të dy Viktoria-ve, Nardit, Ertës, Amantias, Leos dhe Markut. Falenderoj Zotin për këtë ditë, shkruan Rudina.

Në këtë ditë nuk ka munguar as babai i Viktorias, Aleksi dhe këtë e ka treguar vetë Rudina me një foto ku ish-bashkëshorti shfaqet duke mbajtur vogëlushen e tyre në krahë. Rudina edhe më parë ka treguar se Marku me Aleksin kanë një marrëdhënie shumë të mirë se bashku