Home Menyre Jetese Rrë.qe.thëse/ Barbana Dini i përlo.t të gjithë me dedikim për Ergin në...

Rrë.qe.thëse/ Barbana Dini i përlo.t të gjithë me dedikim për Ergin në ditën e lindjes

63
0

Rrë.qethës ka qenë dedikimi i i ka bërë së fundmi Barbana Dini vëllait të saj që katër vite më parë iku nga jeta.


Me anë të një postimi Barbana i ka bërë një dedikim vëllait të saj.


Sot është dita jote e lindjes!Sa dhi.mbje e madhe është të kesh shumë gjera për të thënë dhe të mos kesh mundësine ti thuash,sepse asnjë fjalë nuk ka me vlerë dhe nuk ndryshon asgjë…Sa gjëra do doja të ti thoja,” .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here