Home News Rikthehen tërmetet në vend, ja sa ishte magnituda e lëkundjes

Rikthehen tërmetet në vend, ja sa ishte magnituda e lëkundjes

162
0

Rikthehen lekundjet e termetit. Ka qene me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter lekundja e mëngjesit të sotëm në Durrës.


Lëkundja ka qenë e mesatarisht e fortë dhe ka mjaftuar të frikësojë disi banorët e Durrësit.

Lidhur me tërmetin ka patur shumë raportime nga ana e qytetarëve dhe në rrjetet sociale.