Home News Rama: Zero tolerance kush del ne rruge, ja orari i ri javen...

Rama: Zero tolerance kush del ne rruge, ja orari i ri javen e ardhshme

557
0

Kryeministri Edi Rama ka dale para pk minutash ne nje deklarate ne profilin e tij ne fb.

Nga tani E shtune ora 13.00 derite henen ora 5.00 te gjithe ne shtepi.

Kush nuk do te degjoje le ta provoje dhe do ta shikoje se si meqe nuk merr vesh me te mire, do ta mesoje me pahir.

Nje pakice e vogel fare, po mese e mjaftueshme per te na cuar drejt nje katastrofe kombetare , nuk mund te hedhe ne plehra rezistencen e madhe popullore qe 99 %e shqiptareve po e bejne mrekullisht!

Nje tufe te pabindurish , tradhtare lufte qe perhapen rrugeve si virus shoqeror,
per tu kthyer ne baza ushtarake te armikut qe bombardon permes tyre , do ti
pergjigjemi me gjuhen e forces policore.

Kete lufte do ta cojme deri ne fund me cdo cmim e cdo mjet, si nje familje e vetme dhe pa asnje tolerance per tradhtaret mes jush .
I love you