Home News Rama tregon si do të jetë Teatri i ri: Ju siguroj se...

Rama tregon si do të jetë Teatri i ri: Ju siguroj se nesër do të ketë pëlqimin e të gjithëve

638
0

Një ditë pas shembjes së Teatrit Kombëtar, kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm disa foto nga projekti për Teatrin e ri Kombetar. Kryeministri shkruan se Teatri i ri Kombëtar do të ketë nesër pëlqimin e të gjithëve njerezve dhe do t’i japë komunitetit teatror skenën dinjitoze kombëtare që nuk e pati kurrë