Home News Rama: Do te jepja doreheqje nese….

Rama: Do te jepja doreheqje nese….

487
0

Kryeministri Edi Rama nepermjet nje mesazhi ne FB u shpreh se ai eshte i gatshem te lere postin e kryeministrit nese do ti thonin qe koronavirusi do te zhdukej.

Ja cfare ka thene kryeministri Rama:

Ju siguroj qe po te thonin sot ik nga kjo zyre mos u merr me me politike, sepse po ike ti koronavirusi iken neser, sot une do isha duke ju dhene lamtumiren me lumturine me te madhe. Une po beje me te miren time bashke me nje skuader qe ju e shani dhe pergojoni por dhe kjo skuader po ben me te miren e vet. Sot Shqiperia ka bere me te miren kunder kesaj lufte. Ju lutem te mos e bejme si lufta