Home Menyre Jetese Pyetet për të dashurin e Arbana Osmanit, Rudina Dembacaj jep përgjigjen e...

Pyetet për të dashurin e Arbana Osmanit, Rudina Dembacaj jep përgjigjen e papritur për ish te fejuarin e parë

729
0

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë e komentuar kohet e fundit dhe ka një interes të lartë publik si per jeten e saj private por edhe ate profesionale. Ka folur shume hapur për babanë e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në personazh publik.

Por gjithashtu Rudina Dembacajt i është bërë publike edhe fejesa e saj me Eduart Grishajn, i cili tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja ka zgjedhur të mos flas në publik.

E ftuar së fundmi në Why Not, Rudina u pyet nga rubrika pyetje nga Instagrami:

A flet me Eduartin, të fejuarin e parë?

Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: Kush është ky Eduarti? Unë nuk jam mire me memorien fare, mbaj mend vetëm numra, është shprehur Rudina Dembacaj duke lënë të kuptohet se ndarja nga Eduarti nuk paska qenë shumë paqësore.