Home News Portokallia largohet nga Top Channel? Lajmi i bujshëm që shkundi mediat, flet...

Portokallia largohet nga Top Channel? Lajmi i bujshëm që shkundi mediat, flet për herë të parë regjisori Altin Basha

698
0

Prej disa kohësh qarkullon lajmi i largimit të emisionit të humorit Portokalli nga Top-Channel.
Altin Basha ka hedhur poshtë zërat e një lëvizje të mundshme nga Top-Channel te portokallise.

Ai thekson se ofertat nga televizionet e ndryshme nuk kanë munguar, madje ato janë të përvitshme. Por ka sqaruar se aktualisht, trupa e Portokallisë është në punë dhe po përgatitet bashkë me aktorët .


E vërteta është se kam shkuar në ABCNews për të bërë një intervistë për Teatrin. Mesa duket , dikush e ka parë dhe e ka keqkuptuar si negociatë me ABCNews për shkak të thashethemeve që janë përhapur.