Home News Po vuan shumë, sëmundja po i merr frymën, Elvis Naçi u bën...

Po vuan shumë, sëmundja po i merr frymën, Elvis Naçi u bën thirrje shqiptarëve të ndihmojnë 10-vjeçaren

493
0

Elvis Naci njihet tashme per bamiresite e shumta qe ben. Ai prej kohesh u vjen ne ndihme shqiptareve dhe fale bamiresise se tij u ka ndryshuar jeten shume shqiptareve.
Kohet e fundit ai u ben thirrje shqiptareve qe te ndihmojne nje vajze 10 vjece e cila vuan nda disa semundje. Me ane te nje postimi ai ka thene per te ndihmuar Argiten e vogelqe te kete nje femijeri si gjithe te tjeret.

Elvisi K shkruar se semundja po i merr frymen dhe se operacioni kushton mbi 25 mije euro. Ne postimin e tij ai ka dhene informacione te detajuara se si mund ta ndihmojme argiten e vogel.

Ja postimi i tij i plote:

Ta shpetojme Argiten 10 vjece. Shperndaje! Shpetojme nje jete! Argita ka nje skolioze qe i rrezikon jeten. Vuan edhe nga shikimi, por skolioza po i merr frymen, vuan shume. Le te behemi bashke ju bekofte i Madhi Zot. Vetem operacioni i skoliozes kushton mbi 25 mije euro. Shperndajeni ju lutem! Gofundme: https://ëëë.gofundme.com/f/ramazan2020 Pay pal:[email protected] Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus Emri i Bankes: Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5 IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5 BIC: POFICHBEXXX Të dhënat bankare në USA: Bank Name : Morton Community bank Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus Routing Number: 071123204 Account number : 769397 Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania. SËIFT CODE CDISALTR IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Konto Gjermani: Firdeus Germany Stiftung Sparkasse Fürstenfeldbruck IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46 BIC: BYLADEM1FFB Zoti i shperblefte bamiresit!