Home News Plasin komentet virtuale per Nexhmije Hoxhen, Rezarta Shkurta : Mire ja ka...

Plasin komentet virtuale per Nexhmije Hoxhen, Rezarta Shkurta : Mire ja ka bere surreterve si puna juaj. Ti hash M… vajzes sime.

906
0

Nexhmija ka qene ne qender te vemndjes si ne rinine e saj por dhe tani qe iku nga kjo bote. Komentet vazhdojne edhe pse ajo tashme nuk jeton me. Nusja e saj Rezarta Shkurta ka komentuar me Megi Manen ku biseda ka degjeneruar ne fjale jo te hijshme.

Asnjera nuk esht kursyer me fjalorin ku shihet se kengetarja shprehet; Ti ti hash m…. vajzes time sic ja hengrren dhe asaj. Shko be foto me gomar se aq e ke kapacitetin. Dhe mire ja ka bere surreterve si puna juaj.

Ndersa Megi ia kthen se ajo Nexhmija i ka……….gjysherit i ka tort……. prinderit neper kamve dhe ti vi turp qe behesh si lloji i tyre. Ne fund i uron qe te shkojne te gjith pas Nexhmijes pasi jan familje qe kan lyer duart.

Rezarta replikon duke i then qe i ron te gjith te mirat duke smangur fjalet e renda te Megit.