Home Menyre Jetese “Plas sherri i papare”/ Rudina Dembacaj flet per sherrin me Mark Frrokun,...

“Plas sherri i papare”/ Rudina Dembacaj flet per sherrin me Mark Frrokun, ja kush ishte shkaku

434
0

Moderatorja flet shume publikisht per historine e saj me Mark Frrokun dhe si cdo cift dhe ata kane zenka. Periudha e karantines ka ndikuar tek te gjitha familjet prandaj moderatorja se si televizori u be shkak i sherrit.

Plasi një sherr i paparë për televizorin sepse Marku po shikonte një serial, kurse unë nuk e kisha ndjekur serialin…plasi një super sherr: jo po televizori im, jo po televizori jot, sikur nuk kemi televizor tjetër në shtëpi.

Po për hir të së vërtetës nuk do na kishte qëlluar që të kalonim kaq shumë kohë së bashku, bashkë dhe me fëmijët. Por na ka ndikuar shumë mirë. Familja e Markut dhe unë jemi të dyja familje qe pershtatemi shume, kemi të njëjtën gjuhë dhe të njëjtin humor.

Ndërkohë, karantinën po e kalojme në rreth të madh, me Markun, fëmijët, prindërit dhe mbesën e tij.