Home News Perseri renie kundrejt Lekut, ja me sa u kembye Euro sot

Perseri renie kundrejt Lekut, ja me sa u kembye Euro sot

376
0

Diten e sotme monedha e perbashket evropiane u kembye me 125.1 lekë. Po ta krahasojme nga dita e djeshme ka pësuar një rënie prej 0.09. Gjithashtu dhe monedha britanike ka pasur renie, ndërsa dollari amerikan ka shënuar një rritje diten e sotme prej 0.52 lekesh