Home News Pasi u kthye dje nga Gjermania kengetari i njohur shqiptar del pozitiv...

Pasi u kthye dje nga Gjermania kengetari i njohur shqiptar del pozitiv me koronavirus

808
0

Koronavirusi eshte tashme ne te gjithe boten dhe eshte ne periudhen ku te gjithe
ku te gjithe po peripen qe ta ndalojne dhe shpresojme qe tja arrijne qellimit.

Prandaj duhet te rrime ne shtepite tona qe te mos infektohemi sic ka ndodhur
me kengetarin e njohur shqiptar Muhamet Sejdiu.

Ai eshte kthye nga Gjermania ne Kosove dhe eshte i infektuar me koronavirus.
Mbas analizave qe u kryen ai doli pozitiv ndaj virusit.

Transmetohet nga gazeta Blic se kengetari eshte pyetur nese eshte i vertet lajmi
se eshte prekur nga koronavirusi ai eshte pergjigjur: Po eshte e sakte.

Por pasi eshte infektuar bashke me te eshte ifektuar dhe bashkeshotja e tij.
Ju urojme sherim sa me te shpejte