Home Menyre Jetese Pas më shumë se 2 orësh “Benzi” nxirret nga “kthetrat” e kamionit

Pas më shumë se 2 orësh “Benzi” nxirret nga “kthetrat” e kamionit

107
0

Makina me të cilën udhëtonte 32-vjeçari, Ndriçim Dervishi është nxjerrë nga poshtë kamionit, ku përfundoi mesditën e sotme pas më shumë se 2 orësh.

32-vjeçari humbi jetën në vendin e ngjarjes pasi përplasja ishte shumë e fortë dhe makina ishte kthyer në një grumbull hekurash

U deshëm më shumë se dy orë që policia dhe forcat zjarrfikëse të nxirrnin makinën dhe të bënin të mundur identifikimin e trupit.

Aksidenti ndodhi rreth orës 12:00 në vendin e quajtur Bishti i Zhurit në Rrogozhinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here