Home Menyre Jetese Pas lindjes së fëmijës së dytë aktorja e njohur turke qan para...

Pas lindjes së fëmijës së dytë aktorja e njohur turke qan para kamerave me të madhe: Lutem që të mbeteni shtatzënë

119
0

Berguzar Korel, e njohur nga roli i “Shehrezades” është e martuar me Halit Ergenç, i njohur nga roli i “Sulejmanit të madhërishëm”.

Berguzar gjatë shtatzënisë së dytë ka qenë aktive në rrjete sociale duke publikuar informacione dhe foto me barkun e rrumbullakosur, por një mesazh nga një zonjë bëri që ajo ta mbyllte opsionin e mesazheve.


Jam e sigurt që shumë njerëz pyesin veten pse e kam mbyllur opsionin e mesazheve. Arsyeja është sepse nuk dua të lejoj që njerëzit të flasin me mua në mënyrë të vrazhdë dhe nuk dua të mendojnë se më kanë prekur. Por tani dua ta ndaj me ju çfarë ndjej . E mora shumë seriozisht një mesazh që më erdhi, u mërzita.

Mesazhi erdhi kur isha shtatzënë me beben time të dytë. Pas asaj dite lutem çdo ditë që ju të mbesni shtatzënë. Por ju lutem mos dërgoni më mesazhe dj.allë zore. Tani po e mbr oj veten dhe psikologjinë time duke mos lejuar që këto mesazhe të më vijnë, dhe te me shqetesojne psikologjikisht tha aktorja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here