Home Menyre Jetese Pas 24 vitesh martesë familja Kabashi bëhen me djalë, por shikoni sa...

Pas 24 vitesh martesë familja Kabashi bëhen me djalë, por shikoni sa bukur ia vunë emrin

977
0

Nje lajm shume i bukur pas 24 vite martese vjen nga familja Kobashi qe behet me femi dhe kjo eshte nje nga gjerat me te bukura ce ndodhin ne jete.

Lindja e femijes eshte kenaqesia me e madhe qe perjeton njeriu dhe nje enderr e bere realitet. Gjithcka fillon dhe ndryshon dhe pergatitesh per nje jete me dite me te bukura. Prandaj i lutemi Zotit qe mos te lere askend pa femije.

Por familja nga Prizreni Kabashi eshte ne feste te madhe sepse pas 24 viteve ajo u be me femije. Caste te bukura ne kete familje. Ajo lindi mbas 24 viteve dhe pikerisht ne ne diten e pavaresise per ta nderuar kete dite te bukur per popullin Shqiptar i vuri emrin Flamur. Urime familjes Kabashi dhe i urojme jete te lumtur.