Home Blog Page 810

Jemi gati/ Mjeku Tritan Kalo: Ja kur mund të ketë një valë të dytë...

0
Mjeku Tritan Kalo i ftuar në emisionin "Përballë", ka folur rreth situatës së krijuar nga koron.avirusi në vend. Mjeku u shpreh se...

Koron.avirusi/ Kompania belge: Kemi krijuar testin e antitrupave 100% te sakte. Rezultati ne 15...

0
NJe firme biotkenike belge ka zhvilluar nje test te antitrupave per koron.avirusin qe sipas tyre eshte 100% i sakte.Kompania ZenTech tha se...

Ç’do të bëhet me pushimet e verës këtë vit? Edi Rama: Me shumë mundësi…

0
I ftuar ne nje lidhje direkte per News24 kryeministri Rama ka folur mbi situaten e krijuar ne vend nga koron.avirusi.

Ja kur mund të jetë e mundur qe të udhëtohet perseri në Europë ?

0
Italia, Spanja, Gjermania, Austri, Danimarka, Norvegjia, Polonia, Republika Çeke, Luksemburgu dhe Islanda, do te jene vendet e para që do te lehtësojnë...

“Hapja e domosdoshme” Kryeministri jep lamin qe prisnin te gjithe: Nga data 4 maj...

0
Kryeministri Rama ka njoftuar nepermjet facebook ndryshimet qe do te vijne ne ditet ne vijim.Ai tha:"E di qe ju kane merzitur lejet,autorizimet,ndyshimet...

Pipero tregon arsyen: Perse ne fshat njerezit jane me te sigurte?

0
Fshati është me i avantazhuar se qyteti sepse se ka më pak jetë publike. Pëllumb Pipero ka bëre të...

Koron.avirusi po izolon botën: Pse mjekësia turke po vazhdon të mahnisë keto dite?

0
Koronavirusi eshte perhapur anembane botes, por ne Turqi po ndodh nje fenomen ndryshe. Atje humbja e jeteve nga koron.avirusi eshte shume e...

Kur do lejohen dasmat? Ja pergjigja epike e Edi Rames

0
Bota ka ndryshuar por bashke me te edhe dasmat qe do te shtyhen per disa kohe derisa te qetesohet situata. Jemi ne...

Evropa planifikon lehtesimin e masave: Greqia hap lokalet, Italia….

0
Disa vende Evropiane po planifikojne lehtesimin e masave dhe rihapjen pas shume kohesh izolim. Me renien e ndjeshme te shifrave nga koron.avirusi...

Fytyra më e dashur e rinisë time/ Shkrimtarja e njohur rrenqeth me fjalet për...

0
Pas ndarjes nga jeta të Ikones se kinematografisë shqiptare, Rikard Ljarja, shkrimtarja Natasha Lako shkruan se ai është nje shpirt krijues i...

Recent Posts