Home Blog Page 809

Konfirmohet shqiptari i pare ne Itali me koronavirus.

0
Burimet shendetesore ne Itali nejne me dije se ne mes te infektuarve me koronavirus eshte dhe nje shtetas shqiptar qe jeton ne...

Vajza me sindromen down rrembeu zemrat e te gjitheve: shpallet Modelja e vogel me...

0
Vogelushja nga Malta me sindromen down qe mori pjese ne nje konkurs modelesh per femije fitoi titullin Modelja me e embel. Tashme...

Ja dy Shqiptaret e pare me koronavirus.U kthyen nga Italia në Maqedoni, çifti nga...

0
Italia eshte vendi qe po perhap me shume virusin ne Europe.Nga Italia virusi shkoj ne Greqi Spanje France Gjermani.Kush ka vizituar italine...

82 vjecarja mposht koranavirusin brenda nje jave dhe mjeket tregojne si u sherua

0
Nje lajm i mire vjen nga Italia ku 82 vjecarja Amanda Bottiniarriti te mposhte koronavirusin brenda nje jave dhe kjo eshte dicka...

Shqiptaret jane popull qe kane imunitet ndaj koronavirusit: teza e pabesueshme e mjekeve qe...

0
Te gjihte po cuditen me shqiperine se ende nuk asnje rast me koronavirus. Eshte fakt se shqiptaret perbejne grupin e dyte te...

Koronavirusi po afron,ja kush shtet shum afer shqiperise konfirmoi rastin e pare

0
Bosnje Hercegovina ka konfirmuar rastin e pare me koronavirus. kete e bere te ditur ministrisi i shendetesise se Bosnjes Alen Sheraniq ne...

Koronavirusi/ 59 vjecarja tregon se cpo heq ne spital: Te dhemb i gjithe trupi...

0
Aleksandra tregon pervojen e saj duke shkruar nga celulari per te cilen thoth se esht e vetmja lidhje qe ka me boten....

Cpo ndodh ne Rinas? Forca te shumta policie, 49 persona pasi marrin lajmin e...

0
Riatdhesohen 49 shtesas mes tyre familje me femije te cileve u eshte refuzuar aili. Vijojne cdo jave operacionet per riatdhesimin e shtetasve...

Tasqebap shtepie ne furre. Receta me shijen me te mire

0
Tasqebapi eshte nje nga gatimet me speciale te tradites shqiptare, por e vecanta e kesaj recete eshte pergatitja e sa ne furre....

Shkenca ngre alarmin e ri, Koronavirusi mund te perhapet nga ekranet e telefonave tuaj

0
E gjithe europa zien nga koronavirusi dhe te gjithe jane duku u kujdesur qe te mos preken nga ai. Por nje problem...

Recent Posts