Home Blog Page 808

Shnderruan koron.avirusin/ Mikrobiologu zbulon cmendurite qe bene shkencetaret ne laboratorin e Wuhanit

0
NJe nga mikrobiologet Rus ka deklaruar se koron.avirusi eshte rezultat i cmendurive qe ndodhi ne laboratorin e Wuhanit. Peter...

Kancelarja Angela Merkel flet pa dorashka per koron.avirusin, ben paralajmerimin e forte

0
Angela Merkel ka deklaruar se kriza e koron.avirusit eshte vetem ne fillimet e saj. Do te na duhet te jetojme me kete...

Ditelindje si e Andrres, nje super feste ne oborrin e shtepise luksoze

0
Bashkeshortja e Sinan Hoxhes , Andrra Destani ka festuar ditelindjen e saj ne shoqerine e te shoqit dhe te birit Ansi.Andrra e...

Trump jep lajmin e shkelqyer: Koron.avirusi mund te mos kthehet në vjeshtë

0
Presidenti Donald Trump nuk eshte dakord me ekspertet persa i perket thenies se tyre qe do te kete nje vale te dyte...

Vijne lajme te mira nga Italia: Shifra rekorde diten e sotme

0
Lajmi më shpresëdhënës i ditës së sotme është shënuar një tjetër shifër rekord i numrit të të të shëruarve nga koronavirusi.

Kryeminstri Rama jep lajmin e mire per shqipetaret: Rame dakord me kryeministrin...

0
Kreu i qeverise Edi Rama gjate nje komunikimi pnline me qytetaret foli rreth bisedes qe pati me homologun e tij grek MItsotakis...

Ish-ministri Beqaj: 260 mijë lekë dalin boll për të jetuar, fikni dritat që të...

0
Pandemia qe po perballemi e ka veshtiresuar ndjeshem ekonomine e familjeve shqiptare. Qeveria premtoi se familjet nenevoje do te perfitojne 260 mije...

Karantina gabim fatal/ Habit mjeku shqiptar: Pse nuk do te kete kurre vaks.ine per...

0
Mjeku Agim Zeqiri , thote se situata e krjuar po menaxhohet ne menyren me te keqe te mundshme.Ai thote se : "nuk...

Saimir Kodra ben deklaraten e papritur: Jam infektuar me koronavirus qe ne janar

0
Moderatori i njohur i emisonit stop Saimir Kodra ka bere nje deklarate te papritur kete te merkure. Ai ka treguar publikisht gjate...

Lajm i madh: Ja kur fillon turizmi në Shqipëri dhe kur mund te hapen...

0
Qeveria beson se ne 15 maj Shqiperia do te jete gati per turizem. Te pakten keshtu eshte shprehur Taulant Balla. Ai ka...

Recent Posts