Home Blog Page 781

Dyfishimi i rasteve, Pipero/ Dicka ka kaluar . Ne Shkoder nuk jane respektuar masat...

0
Mjeku Pipero ne lidhje direkte me News24 paralajmeroi se kjo jave do te kishte ulje por ka dyshime. Pipero tha se java...

Kryeministri Rama deklaron/ Mbyllje totale nga e premtja deri te henen ne mengjes

0
Nga e premtja deri te henen Shqiperia do te izolohet nga cdo gje.Kete urdher e beri publike ministrja Manastirliu e cila mban...

Kosova shenon rekord te ri/ Ne 24 ore ja sa raste u shenuan me...

0
Instituti Kombetar i Shendetesise Publike te Kosoves ka bere te ditur se me 12 prill jane testuar ne laboratorin e mikrobilogjise 250...

Mjeku Epidemiolog thote: Ne fillim te Majit Koro.navi.rusi do filloje….

0
Infektologu i njohur Sali Ahmeti ka dhene nje interveste ku eshte shprehur se virusi ne fillim te majit do te largohet. Padiskutim...

Ju lutem Kthehuni. 3000 euro rroge ne muaj per te gjithe te rinjte qe...

0
"Ju lutem kthehuni". Ky eshte mesazhi i Greqise per te rinjte e talentuar qe jane larguar nga vendi per shkak te krizes...

Me ne fund Italia po shikon drite ne fund te tunelit. Nuk kishte ndodhur...

0
Italia ka publikuar bilacin e 24 ore ve te fundit ku numri i personave qe kane humbur jeten eshte ulur ndjeshem, jane...

Lekundje termeti ne Durres; qytetaret: Kishte zhurme te frik.shme

0
Lekundje termeti jane regjistruar pak me pare ne Durres. Qytetaret te shemte nga Durresi shprehen se kane ndjere lekundje termeti.

4 Shtete te BE do ti kthehen normalitetit, hapen shkollat dhe kopshtet, ja si...

0
Qytetaret ceke mund te frekuentojne dyqanet e bicikletave , te luajne tenis dhe not.Udhetimet e domosdoshme do te lejohen nga data 14...

Media Gjermane shkrim per kryeministrin tone: Edi Rama Mister Corona

0
Portali gjerman Die Tageszeitung i ka kushtuar nje artikull kryeministrit Edi Rama ne lidhje me menaxhimin e krizes se krijuar nga emergjenca...

Mjeku kirurg plas ne emision: I ben thirrje qeverise/ Cliro karantinen, nese rastet shtohen

0
Nje mendim i vecante vjen nga mjeku Gezim Xhepa. Ai mendo se Shqiperia e ka kaluar kulmin e koron.avirusit ne gusht bashke...

Recent Posts