Home Blog Page 771

Apel per Shqiperine: Kini kujdes . 1 furre buke infekton 1 lagje, duhen doreza,...

0
Koalicioni per shqiperine ben kete apel urgjent per te gjitha bizneset por edhe fastfoodet, restorantet punishtet e pastave ,thertoret, dyqanet e mishit...

E e braktisi, Italia i kerkoi ndihme Rusise. 9 avione ushtarake me ndihma drejt...

0
Presidenti Rus Vladimir Putin nuk ka vonuar te zbatoje premtimin qe i beri kryeministrit italian Giusepe Conte. Nente avione transportues ushtarake jane...

Trondit mjeku italian: Vetem tre persona kane humbur jeten nga koronavirusi ne Itali

0
Nje mjek italian Stefano MOntanari ne je interviste ka shokuar teksa e ka quajtur koronavirusin thjesht nje grip qe prek mushkerite.Dr. Montanari...

Koronavirusi: Trump tregon ilacin, Perdoreni ne menyre urgjente sa nuk eshte vone.

0
Presidenti i SHBA-ve Donald Trump nepermjet postimeve ne twiter eshte shprehur se njerezit duhet te perdorin HYDROXYCHLOROQUINE dhe AZITHROMYCIN te marra se...

Shkencetaret paralajmerojne : 12 muaj dimer , bore , akull deri ne -50 grade....

0
Toka mund te perballet me nje mot mjaft te ftohte me stuhi debore gjate 30 viteve te ardhshem pasi pritet te hyje...

Dy termete te fuqishme godasin Kroacine.

0
Dy termete te forta brenda pak minutash kane goditur Kroacine mengjesin e sotem. Sipas te dhenave sizmiologjike te qendres...

Nje vajze e prekur ne Shqiperi thote : Ky virus nuk eshte shaka ,...

0
Kryeministri Rama ka postuar videon e nje vajze qe eshte prekur nga koronavirusi ,ajo ka nje mesazh ku thote :...

Dy produktet bimore qe largojne virusin, Ylli Merja i keshillon qytetaret: Si te mbroheni...

0
Gjate intervistes se tij ai theksoi se dy jane produkte kryesore :hudhra dhe vaji i dafines Te mos bejme panik...

Del Parashikimi: Ja kur perfundon epidemia

0
E gjithe bota po izolohet. Vende qe dikur ishin plot njerez sot jane kthyer ne qytete fantaze, me rruge te boshatisura. Kjo eshte...

Rama: Zero tolerance kush del ne rruge, ja orari i ri javen e ardhshme

0
Kryeministri Edi Rama ka dale para pk minutash ne nje deklarate ne profilin e tij ne fb. Nga tani...

Recent Posts